Гіпсокартонні або натяжні стелі

Гіпсокартонні або натяжні стелі?

Що краще?

Найчастіше коли стає питання вибору, способу обробки стельової частини кімнати, постає питання, який тип краще. Гіпсокартон чи плівкові.

Ми запросили для дискусії на цю тему інженера та за сумісництвом декана київського будівельного університету. Він нам допоміг розібратися у питанні

Одні кажуть, краще ті, інші кажуть, краще за інші. Але насправді їх не можна порівнювати, як найкращий чи найгірший вид обробки. Так як вони можуть як доповнювати один одного, так і замінювати. У кожного виду свої недоліки та переваги

Давайте розглянемо основні критерії

Просто вирівняти! Гіпсокартонні✅ Плівка ПВХ✅
Якщо постає питання, просто вирівняти стелю, то тут і той і той спосіб хороший. Оскільки, який би ви не вибрали, поверхня буде в будь-якому випадку ідеально рівною. І всі гріхи та нерівності старої стелі будуть прихованими.

Час від початку до кінця монтажу! Гіпсокартонні⛔ натяжний✅
За часом монтажу від початку до кінця програє гіпсокартонний варіант обробки. Так як вся процедура монтажу натяжної стелі займає 3-5 годин. Залежно від площі, додаткових елементів та висоти приміщення. У будь-якому разі, за один робочий день. А з використанням при ремонті гіпсокартону, така обробка займе мінімум два три робочі дні. Оскільки є певні технологічні етапи.
Такі як:

  • підготовка профільної конструкції
  • накручування самого гіпсокартону
  • Шпаклівка в кілька етапів. Яка має висохнути.
  • ґрунтовка
  • і фарбування в кілька шарів
    І між кожним етапом так чи інакше має бути проміжок за часом. Для дотримання всієї технології.

Вибирай правильно. Гіпсокартонні або натяжні стелі у Нікополі

Багато майстрів за гонкою за наживою порушують усі технологічні процеси. Відповідно термін служби звужується. Надійність зникає. Згодом страждає замовник. Тому що виявляються всі гріхи можна лише згодом. Такі як лущиться фарба, тріскається конструкція та сполучні шви, відпадає шпаклівка. Та ін.
У натяжній стелі все просто. Там просто головне правильно прикрутити профіль кріплення. І якщо майстер зробив це з порушенням технології, то при натяжці полотна все відразу буде видно і він не зацікавлений у переробці. Так чи інакше, в стелях ПВХ можна відразу побачити всю некомпетентність майстра. У свою чергу вимагати переробити до повного розрахунку за роботу. А з гіпсокартоном тільки після оплати ви можете це зрозуміти.

Гіпсокартонні чи натяжні стелі, що вибрати?

Можливості створення дизайну в інтер’єрі! Гіпсокартонні✅ Плівкові✅
Якщо років 5 – 15 тому можна було сказати, що гіпсокартон вигравав. То зараз існує велика кількість систем кріплення, які дозволяють зробити будь-яку конструкцію. Деякі готові рішення навіть фізично неможливо зробити. Вірніше можливо, але це буде на стільки трудомістким і дорого, що сенс робити втрачається. Але з’являється можливість зробити все самостійно. Тому в ситуації з можливостями обидва види обробки в рівних умовах.

Що дешевше, гіпсокартонні чи плівка ПВХ? Гіпсокартонні ✅ натяжна стеля✅
Всі компанії, що займаються натяжними стелями, в один голос кричать, що вони дешевші і аналогів не існує за ціною. І це від частки правда. Але якщо розглядати це як співвідношення витраченого часу на ремонт і вартості цього часу. Плюс час витрачений на збирання після гіпсокартону. Але це зовсім правильно. Це проста маркетингова маніпуляція компаній. Так необхідно брати до уваги лише кінцеву вартість стелі та кількість витрачених грошей на неї, вже наприкінці ремонту. Гіпсокартонні, довше робитимуться і сміття після них більше. Але йдеться не про час, а про суму грошей у результаті.
Тому підсумкова вартість буде приблизно однаковою. Особливо, якщо йтиметься про складні конструкції.

Прорахувати вартість моєї стелі

Можливість заощадити! Гіпсокартонні ✅ натяжна стеля⛔
У цій ситуації полотна однозначно програють. Оскільки, щоб заощадити, потрібно вивчити. Начебто нічого складного, але також потрібна практика. Якщо Ви хочете, надалі займатися натяжними стелями, то тут заощаджуючи на своїй стелі, ви отримаєте практику. Але …. Є велике АЛЕ … Це те, що навчання платне та обладнання для того, щоб зробити монтаж, дуже дороге. І використовувати можна лише для натяжних стель. Тому в результаті, як би ви не крутили, натяжна стеля дешевше просто замовити, щоб майстер приїхав і зробив.
А в гіпсокартонних стелях можна зробити все підручними інструментами. Придбати все ви можете також з правом вибору, від недорогих і оптових закупівель, до найякісніших і найдорожчих рішень. Економія у будь-якому разі буде, якщо робити самому.
Висновок: заощадити можна тільки якщо робити самому, що у випадку з натяжними стелями стає не економно, а навпаки дорожче (дороговартісне і специфічне обладнання). Тут також гіпсокартон виграє

Затоплення сусідами з верху, протік дах Гіпсокартон ⛔ натяжна стеля✅
Тут виграють безумовно плівкове оздоблення. Так як, якщо раптом потраплятиме вода на гіпсокартон, його нелегко буде відновити. Це можна прирівняти до ремонту стелі. Також виникає небезпека обвалення всієї конструкції.
Для натяжної стелі це взагалі не є проблемою. У ситуації із затопленням, плівкові стелі є “оберегом”, вашого дорогого ремонту. Якщо раптом вас затопили, необхідно злити воду. І ваша поверхня стель, як нова.

Гіпсокртонні або натяжні стелі. Каталог із квітами

Палітра кольорів Гіпсокартон ✅ Плівка ПВХ⛔
Що в одного виду, так і в іншого широкий спектр кольорів і відтінків. У конструкцій з гіпсокартону трохи більше (змішування барвника у пропорціях).
Багато “стельові”, тугіше парують таку відповідь тим, що у плівкових стель ПВХ є фактури. На що я відповідаю, що гіпсокартонні варіанти мають декоративні та венеціанські штукатурки. Вони маніпулюють дорожнечею такої обробки. Але ми зараз не говоримо про те, яка ціна, ми говоримо про колірну палітру, а вона істотно ширша, ніж у плівкових підвісних ПВХ стель

Гіпсокртонна або Натяжна стеля. Обслуговування

Обслуговування Гіпсокартонні⛔ натяжна стеля✅
Гіпсокартонна VS натяжна стеля, що простіше мити та обслуговувати. Обидва види можна мити. Але згодом гіпсокартонний, необхідно підфарбувати, а потім і перефарбувати. Що ускладнює процес обслуговування. Також з часом з’являються тріщини, їх також необхідно усувати. У плівкових стель все набагато простіше. Злегка протерти і знову як новий. Якщо використовувати правильні миючі засоби, ця процедура стає ще простою. Після миття плівковий, як новий.

❓ Який краще, з гіпсокартону чи плівки ПВХ?

✅ На це питання не так просто відповісти, тому ми розкрили цю тему у статті