Плівка ПВХ та тканинне полотно

Плівка ПВХ та тканинне полотно

Великий вибір видів підвісних стель

У наш час вже існує величезна кількість текстур ПВХ полонів. Найвідомішими на даний момент є: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше встановлюють саме матові, такі стелі нічого не відображають. Глянцеві ж повна протилежність для матових, мають дзеркальну поверхню.

Як витерти від забруднень підвісна стеля

Як протирати вирішуйте самі, однак існує невелика кількість норм, які краще виконувати:

  • Важливо протирати ніжними ланоліновими губками і також можна використовувати ганчірками. Не рекомендується використовувати для протирання щітки з твердим покриттям.
  • Радиться прибрати зі своїх рук усі прикраси і все, що може подряпати або порізати плівку ПВХ. – Якщо ви хочете витерти глянцеву стелю, то рекомендується використовувати спец. суміш створену для миття вікон. У такому разі не буде брудних плям.
  • У жодному разі не рекомендується застосовувати гарячу воду під час миття. Дозволяється мити лише теплою водою.
  • Для перевірки суміші, використовуйте зовсім небагато на край полотна. У разі прояву зміни кольору це зовсім не вплине на вигляд кімнати в цілому.
  • У тому випадку, коли у вас з’явилася пляма, що в’їлася, у такій ситуації не можна терти. Нанесіть склад і зачекайте якийсь час до того, як в’їлася пляма пом’якшиться.

Плівка ПВХ та тканинне полотно. Міцність

Надійність повністю залежить від виду стелі. Розроблено кілька варіантів: полотно полівінілхлориду та тканинну натяжну стелю. Ходять чутки про те, що натяжне полотно є можливість легко пробити наприклад пробкою від пляшки шампанського. Це не більше, ніж вигадка, плівка ПВХ може витримати до 100 кг на 10 квадратних м. Вони за рахунок своєї еластичності без проблем впораються з величезним впливом ваги. Це і є причина, чому він такий популярний у приміщеннях, де цілком можуть затопити сусіди зверху.

Тканинна натяжна стеля – навпаки. Він менш еластичний через це він і може витримати меншу кількість кілограмів. Навіть незважаючи на досить велику товщину полотна, він не зможе витримати ту ж масу, що для плівки полівінілхлориду буде просто краплями. При затопленні сусідами що знаходяться зверху тканинне полотно швидше за все просто вирве з профілю. У такій ситуації відновити не буде змоги. А якщо цього не станеться, тоді на тканинній стелі залишиться пляма.

Сильні сторони та слабкість тканинної натяжної стелі

Тканинні натяжні полотна не такі вже й погані як може скластися про них враження. Їх плюс у високій шумоізоляції, а також підвищує акустичний фон у приміщенні. А також тканинна натяжна стеля не тільки не вбирає вологу та запахи, а також не є придатною місцевістю для розмноження мікробів або плісняви. А ще тканинне полотно не сприяє горінню. Тому тканинне полотно підходить за державними стандартами, що влаштовує державні стандарти. Це покриття не проводить через себе електричний струм. Саме тому його і замовляють у медичних закладах. Але присутні і мінуси, людям, які мають алергію, не рекомендується робити тканинну стелю, але алергічна реакція виявлятиметься не від тканинного покриття, а від пилу, що накопичилася всередині нього. Крім того, ходять міфи можуть обвисати через деякий час, але це не правда. Якщо правильно поводитися з полотном все буде гаразд.