Про два види плівки

Про два види плівки

Великий вибір різновидів натяжних стель

У наш час вже придумано чималу кількість натяжних полотен. Найпопулярнішими на даний момент є: глянсові, матові, сатинові, різьблені стелі і т.д. Тільки в основному замовники замовляють саме матову фактуру, таке полотно не має властивостей, що відбивають. Глянцеві ж повна протилежність матовим, мають світло-відбивне покриття.

Як витерти від бруду підвісна стеля

Як саме витирати вирішуйте самі, але тільки є пара правил, які краще виконувати:

  • Має немале значення витирати м’якими ланоліновими губками або ганчірками. Не слід використовувати для чищення щітки з твердою поверхнею.
  • Рекомендується прибрати з себе коштовності та всі предмети, які можуть подряпати або порізати плівку. – Якщо ви хочете почистити глянцеву підвісну стелю, то потрібно використовувати спец. рідина для миття дзеркал. Тоді не буде брудних плям.
  • У жодній ситуації не можна користуватися гарячою водою в процесі миття. Можна мити виключно теплуватою водою.
  • Для перегляду засобу використовуйте зовсім небагато на кут полотна. У ситуації появи зміни кольору цього не буде видно.
  • Коли у вас на полотні з’явився бруд, який в’ївся, тоді ні за що не рекомендується терти. Нанесіть засіб і зачекайте якийсь час до того моменту, як бруд розм’якне.

Про два види плівки. Міцність

Надійність здебільшого залежить від того який вид стелі. Розроблено кілька варіантів: стеля з ПВХ і стеля. Хтось каже про те, що натяжне полотно можна легко пробити хоч навіть пробкою з-під шампанського. Це всього лише вигадка, натяжна стеля спокійно витримає близько 100 кг на 10 кв. м. Вони за допомогою своєї еластичності без проблем впораються з величезним тиском. Саме з цієї причини він є популярним у квартирах, у яких є шанс, що можуть затопити сусіди зверху.

Тканинне полотно – протилежність. Він не такий, що тягнеться і з цієї причини витримує значно менше кілограм. Не дивлячись на велику товщину тканинної плівки, він не зможе втримати той самий обсяг що для ПВХ полотна виявиться просто краплями. Під час затоплення сусідами що знаходяться зверху тканинна стеля з досить великим шансом вирве з профілю. У цьому випадку відновити не буде змоги. А якщо цього не станеться, то на полотні буде пляма.

Сильні сторони та слабкість тканинних полотен

Тканинні полотна принаймні не такі вже й погані, як може утворитися про них перше враження. Їхня гідність в особливій шумоізоляція, а також вони покращують акустичний фон у приміщенні. А також стелі не тільки не вбирають рідини і аромати, а також не є оптимальною поверхнею для запліднення мікробів або плісняви. І до того ж тканинна натяжна стеля не підтримує горіння. Тому тканинне полотно підходить за пожежними нормами, що підходить за державними стандартами. Це покриття не проводить крізь себе електричний струм. Саме через це його і замовляють у дитячих закладах. Але також є й вади, клієнтам які мають алергію краще буде не робити тканинні натяжні стелі, але алергічна реакція буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. Також зараз ходять міфи можуть провисати колись у бідному, але це не правда. При правильному користуванні полотном все буде добре.