Про два види полотна

Про два види полотна

Великий вибір видів натяжної стелі

На даний момент вже існує величезна кількість текстур ПВХ полонів. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше клієнти беруть чомусь матові, така фактура не відбиває нічого. Глянцеві ж повна протилежність для матових, мають дзеркальну поверхню.

Як очистити від забруднень натяжна стеля

Яким способом чистити вирішуйте самі, проте існує парочка правил, які краще виконувати:

  • Має велике значення протирати м’якими ланоліновими губками і також можна використовувати ганчірками. Не рекомендується використовувати для протирання щітки з твердим покриттям.
  • А також вам потрібно зняти зі своїх рук коштовності та всі предмети, які можуть подряпати або порізати плівку ПВХ. – Якщо ви хочете помити глянцеву натяжну стелю, то рекомендується використовувати особливу суміш, яку створили для миття дзеркал. При цьому не буде плям.
  • У жодній ситуації не варто користуватися окропом при миття. Можна мити лише трохи нагрітою водою.
  • Для перевірки засобу нанесіть трохи на кут полотна. У разі зміни кольору цього не буде видно.
  • Якщо у вас на полотні з’явилося бруд, який в’ївся, то не в жодному випадку не треба терти. Використовуйте суміш і зачекайте якийсь час, поки бруд розм’якшиться.

Міцність

Міцність повністю залежить від того який вид стелі. Створено два варіанти: плівка полівінілхлориду та тканинна стеля. Ходять чутки про те, що нібито натяжне полотно можна з легкістю пробити хоч навіть пробкою з-під шампанського. Це лише вигадка, натяжна стеля може витримати до 100 кг на 10 квадратних м. Вони за допомогою своєї розтяжності можуть впоратися з величезним впливом ваги. Це одна з причин, чому він має популярність у приміщеннях, де цілком можуть затопити сусіди зверху.

Тканинна стеля – навпаки. Він не такий, що тягнеться і з цієї причини може витримати меншу кількість кілограм. Не дивлячись на досить велику товщину полотна, він не зможе втримати той самий обсяг, що для плівки полівінілхлориду буде зовсім маленькими краплями. Під час затоплення сусідами зверху тканинна стеля з чималим шансом просто вирве з профілю. У цій ситуації відреставрувати буде важко, і коштуватиме чимало. А якщо цього не станеться, тоді на тканинній стелі буде пляма.

Плюси та мінуси тканинних підвісних стель

Тканинні натяжні стелі все-таки не такі вже й погані як може виникнути про них перша думка. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у високій звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у кімнаті. А також тканинна натяжна стеля не тільки не мають здатності вбирати вологу та запахи, а також не є підходящою місцевістю для розмноження бактерій чи грибка. І до того ж тканинна натяжна стеля не підтримує горіння. Тому тканинне полотно підходить за пожежними нормами, що підходить за державними стандартами. Це покриття не проводить крізь себе електричний струм. Саме тому його і встановлюють у медичних установах. Але присутні і вади, замовникам у яких є алергія не рекомендується замовляти тканинні натяжну стелю, але алергія буде прокидатися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. Крім того ходять міфи можуть провисати колись у бідному, але це не правда. При правильному використанні з полотном все буде нормально.