Про види плівки

Про види плівки

Великий вибір різновидів підвісної стелі

На сьогоднішній день вже розроблено величезну кількість плівок ПВХ. Найпопулярнішими зараз є: сатинові, різьблені (apply), глянсові, матові стелі, а також багато інших. Найбільше вибирають саме матові, такі стелі не відбивають нічого. Глянцеві ж є протилежністю для матових, мають світло-відбивне покриття.

Як протерти від забруднень натяжна стеля

Як саме чистити вирішуйте самі, ось тільки існує парочка правил, які краще буде дотримуватися:

  • Немало важливо витирати м’якими ланоліновими губками і теж використовуються ганчірками. Не слід використовувати для очищення щітки з твердим покриттям.
  • А також вам потрібно зняти з себе всі прикраси та всі предмети, що можуть подряпати або порізати полотно. – Якщо ви хочете витерти глянцеву підвісну стелю, то варто використовувати спеціальну рідину для миття скла. У такому разі не залишиться брудних плям.
  • Ні за що не потрібно користуватися гарячою водою під час миття. Дозволяється мити лише теплою водою.
  • Для попереднього перегляду засобу, нанесіть трохи на край полотна. У ситуації появи розлучення це зовсім не вплине на вигляд кімнати в цілому.
  • Коли у вас на стелі є пляма, яка вже вїлася, тоді ні за що не слід терти. Використовуйте засіб і трохи зачекайте до того моменту, як пляма розм’якшиться.

Міцність

Надійність залежить від різновиду стелі. Вже створено кілька основних видів: плівка полівінілхлориду і тканинне полотно. Ходять чутки про те, що натяжне полотно можна легко пробити навіть пробкою від пляшки шампанського. Це тільки слух, підвісна стеля спокійно витримає по 100 кг на 10 кв. м. Вони за рахунок своєї розтяжності можуть впоратися з неймовірно величезним впливом ваги. Саме тому він має популярність у квартирах, де можуть затопити сусіди зверху.

Тканинна натяжна стеля – протилежність. Він не так тягнеться через це він і витримує значно менше маси. Не дивлячись на досить велику товщину тканинного полотна, він не зможе утримати той самий обсяг, що для ПВХ полотна виявиться зовсім невеликими краплями. При затопленні сусідами розташовані зверху полотно з досить великою ймовірністю легко вирве з профілю. У цій ситуації відновити буде важко, і коштуватиме чимало. А якщо цього не станеться, то на полотні залишиться пляма.

Про види плівки. Плюси та мінуси тканинної стелі

Тканинні натяжні полотна все ж таки не такі вже й погані як може утворитися про них перше враження. Їх плюс у надзвичайно гарній шумоізоляції, а також підвищує акустичний фон у приміщенні. А також стелі не тільки не вбирають рідини і запахи, а ще не є оптимальною поверхнею для розмноження цвілі або мікробів. До того ж тканинне полотно не поширює горіння. Тому тканинне полотно підходить за державними стандартами, що влаштовує пожежні норми. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме тому його і роблять у медичних установах. Але є і вади, клієнтам які мають алергію не варто робити тканинні натяжну стелю, але алергія буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. Крім того, ходять міфи можуть обвисати через якийсь час, але це просто міф. При правильному використанні з полотном все буде нормально.