Про види полотна

Про види полотна

Види натяжної стелі

У наш час вже створено величезну кількість натяжних полотен. Найпопулярнішими зараз є: глянсові, матові, сатинові, різьблені (apply) стелі і т.д. Найчастіше беруть саме матове полотно, такі стелі не відбивають нічого. Глянцеві ж повна протилежність матовим, мають дзеркальну поверхню.

Як очистити від забруднень підвісна стеля

Як саме очищати вирішуйте самі, однак існує пара правил, які потрібно виконувати:

  • Має немале значення витирати м’якими ланоліновими тканинами або ганчірками. Не рекомендується використовувати для протирання щітки з твердою щетиною.
  • Потрібно зняти з себе кільця, браслети і все, що може порізати або подряпати плівку. – Якщо ви захочете помити глянцеву підвісну стелю, то краще буде застосовувати особливу суміш, яку створили для миття скла. У такому разі не буде брудних плям.
  • Ні за що не потрібно користуватися гарячою водою під час миття. Дозволяється мити теплою водою.
  • Для того щоб перевірити суміші, використовуйте трохи на кут підвісної стелі. У ситуації виявлення плями цього не буде видно.
  • Якщо у вас присутня пляма, що в’їлася, тоді ні за що не слід терти. Нанесіть розчин і почекайте трохи до того, як бруд розм’якне.

Міцність

Міцність більшою мірою залежить від різновиду стелі. Вже створено кілька варіантів: полотно полівінілхлориду та тканинну натяжну стелю. Подейкують про те, що натяжна стеля можна легко пробити хоч навіть пробкою з-під пляшки шампанського. Це лише вигадка, натяжна стеля спокійно витримає до 100 кг на 10 квадратних м. Вони завдяки своїй еластичності справляються з великим впливом ваги. Саме тому він є популярним у приміщеннях, в яких є шанс, що можуть затопити сусіди зверху.

Тканинна натяжна стеля – протилежність. Він не настільки еластичний і тому витримує набагато меншу кількість маси. Навіть не дивлячись на немаленьку товщину плівки, він не зможе втримати ту саму масу, що для плівки ПВХ виявиться просто краплями. При затопленні сусідами над вами тканинне полотно з великим шансом просто вирве з профілю. У цьому випадку відреставрувати буде надто важко. А якщо цього не станеться, то на полотні буде пляма.

Про види полотна – Позитивні якості та недоліки тканинної натяжної стелі

Тканинні стелі у всякому разі не такі вже й погані як може скластися про них перша думка. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у високій шумоізоляції, а також підвищує акустичний фон у кімнаті. А також тканинне полотно не тільки не вбирають рідини та запахи, а ще не є підходящою поверхнею для запліднення плісняви або мікробів. До того ж тканинне полотно не поширює горіння. Тому тканинне полотно влаштовує пожежні норми, що влаштовує державні стандарти. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме через це його і ставлять у шкільних закладах. Але присутні і мінуси, клієнтам з алергією краще не робити тканинну стелю, але алергія буде прокидатися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. Крім того ходять міфи можуть провисати через якусь кількість часу, але це не так. Якщо правильно поводитися з полотном все буде нормально.