ПВХ та тканинні полотна
ПВХ та тканинні полотна
Великий вибір різновидів підвісної стелі
На сьогоднішній день вже існує велика кількість фактур натяжних стель. Найчастіше замовними зараз є: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найбільше вважають за невідомі причини матову фактуру, така стеля не має дзеркальних властивостей. Глянцеві ж є протилежністю для матових, мають поверхню, що відображає світло.
Як протерти від пилу підвісна стеля
Яким способом витирати вирішуйте самі, але тільки існує невелика кількість правил, які краще виконувати:
- Важливо витирати ніжними ланоліновими губками або ганчірками. Не рекомендується використовувати для очищення щітки з твердою поверхнею.
- Рекомендується зняти зі своїх рук усі прикраси та всі предмети, що можуть порізати або подряпати полотно. – Якщо ви захочете протерти глянцеву натяжну стелю, то варто застосовувати особливу рідину, яку застосовують для миття скла. При цьому не залишиться брудних плям.
- Нізащо не потрібно користуватися гарячою водою під час миття. Можна мити лише злегка нагрітою водою.
- Для попереднього перегляду суміші, використовуйте зовсім трохи на край натяжного полотна. У ситуації прояву розлучення це не зовсім не змінюватиме враження про кімнату.
- У тому випадку, коли у вас є бруд, який в’ївся, то не в жодному випадку не слід терти. Нанесіть засіб і зачекайте, поки бруд пом’якшиться.
Міцність
Надійність безпосередньо залежить від того який вид стелі. Створено кілька основних видів: стеля з полівінілхлориду і тканинне полотно. Існує думка про те, що натяжна стеля є можливість легко пробити наприклад пробкою від пляшки шампанського. Це не більше, ніж вигадка, натяжна стеля витримує близько 100 кг на 10 кв. м. Вони завдяки своїй розтяжності справляються з величезним тиском. Це і є причина, чому він є популярним у квартирах, в яких можуть затопити сусіди зверху.
Тканинна натяжна стеля – навпаки. Він менш розтяжний через це він і витримує значно меншу кількість кілограмів. Не дивлячись на надзвичайно широку товщину плівки, він не зможе утримати той самий обсяг, що для плівки ПВХ виявиться зовсім невеликими краплями. При затопленні сусідами що знаходяться зверху полотно швидше за все просто вирве з профілю. У такому разі відновити буде важко, і коштуватиме чимало. А якщо цього не станеться, то на полотні буде пляма.
Плюси та мінуси тканинної стелі
Тканинні натяжні стелі все-таки не такі вже й погані як може скластися про них перша думка. Їх плюс у гарній звукоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також тканинна натяжна стеля не тільки не мають здатності вбирати рідини та аромати, а також не є підходящою площею для запліднення грибка чи бактерій. І до того ж тканинна натяжна стеля не сприяє горінню. Тому тканинне полотно підходить за державними стандартами, що влаштовує пожежні норми. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме тому його й роблять у дитячих закладах. Але також є й проблеми, замовникам з алергією не рекомендується робити тканинні натяжні стелі, але алергічна реакція буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. Крім того ходять міфи можуть провисати через деякий час, але це лише слух. Якщо правильно поводитися з полотном все буде нормально.