Різновиди полотен
Різновиди полотен
Види підвісних стель
У наш час вже існує велика кількість ПВХ плівок. Найбільш часто замовляються зараз: сатинові, різьблені (apply), глянсові, матові стелі, а також багато інших. Найчастіше вибирають саме матові, така текстура не відбиває світло. Глянцеві ж є протилежністю для матових, мають дзеркальну поверхню.
Як очистити від бруду натяжна стеля
Як саме чистити вирішуйте самі, ось тільки існує парочка правил, які краще виконувати:
- Дуже важливо протирати ніжними ланоліновими губками або ганчірками. Краще не використовувати для чищення щітки з твердою щетиною.
- Потрібно прибрати з себе кільця, браслети та всі предмети, що можуть порізати або подряпати полотно. – Якщо ви захочете помити глянцеву стелю, то варто використовувати особливу рідину, яку створили для миття дзеркал. У такому разі не буде плям.
- У жодному разі не можна застосовувати гарячу воду під час миття. Дозволяється мити лише теплою водою.
- Для попереднього перегляду суміші, використовуйте зовсім трохи на край полотна. У ситуації прояву розлучення це не зовсім не змінюватиме враження про кімнату.
- Якщо у вас на полотні пляма, що в’їлася, то не в жодному випадку не дозволяється терти. Використовуйте склад і трохи зачекайте до того моменту, як пляма, що в’їлася, розм’якшиться.
Міцність
Міцність більшою мірою залежить від того який вид стелі. Вже створено два варіанти: стеля із ПВХ і тканинна натяжна стеля. Існує думка ніби натяжна стеля можна без труднощів пробити навіть пробкою від пляшки шампанського. Це лише міф, плівка ПВХ витримує близько 100 кг на 10 кв. м. Вони за рахунок своєї еластичності без проблем впораються з чималим тиском. Саме з цієї причини він такий популярний у місцях, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинне полотно – навпаки. Він не так тягнеться через це він і може витримати значно меншу кількість літрів. Не дивлячись на велику товщину полотна, він не зможе втримати той самий об’єм, що для ПВХ полотна буде просто краплями. При затопленні сусідами що знаходяться зверху полотно з великим шансом просто вирве з профілю. У такому разі відновити буде неможливо. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні буде пляма.
Плюси та мінуси тканинних полотен
Тканинні натяжні полотна принаймні не такі вже й погані як може скластися про них враження. Їх плюс у гарній шумоізоляції, а також підвищує акустичний фон у кімнаті. А також тканинне полотно не тільки не вбирає рідини та запахи, а ще не є оптимальною місцевістю для запліднення мікробів або плісняви. А ще тканинне полотно не сприяє горінню. Тому тканинне полотно підходить за пожежними нормами, що влаштовує державні стандарти. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме тому його і встановлюють у медичних закладах. Але також присутні і мінуси, замовникам з алергією краще буде не ставити тканинну стелю, але алергія буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. І ще часто ходять міфи можуть обвисати з часом, але це не так. При правильній експлуатації з полотном все буде гаразд.