Різновиди полотна
Різновиди полотна
Різновиди натяжної стелі
У наш час уже придумано велику кількість текстур пленів ПВХ. Найчастіше замовляються різновиди полотна на сьогоднішній день вважаються: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше клієнти встановлюють з невідомих причин матові, така стеля не має дзеркальних властивостей. Глянцеві ж повна протилежність для матових, мають світло-відбивне покриття.
Як витерти від забруднень натяжна стеля
Як витирати вирішуйте самі, проте є невелика кількість норм, які краще знати:
- Важливо витирати ніжними ланоліновими тканинами і теж використовуються ганчірками. Протипоказано використовувати для протирання щітки з твердою щетиною.
- Потрібно зняти з себе коштовності і все, що може порізати або подряпати плівку. – Коли ви вирішите протерти глянцеву стелю, то варто використовувати спеціальну суміш для миття вікон. При цьому не залишиться розлучень.
- Нізащо не потрібно застосовувати окріп під час миття. Дозволяється мити лише теплою водою.
- Для того щоб перевірити засіб, використовуйте зовсім небагато на край натяжного полотна. У разі зміни кольору це не вплине на зовнішній вигляд приміщення.
- У випадку якщо у вас є пляма, яка вже в’їлася, тоді ні за що не варто терти. Застосуйте склад і почекайте трохи до того моменту, як бруд пом’якшиться.
Міцність
Міцність більшою мірою залежить від різновиду стелі. Створено двоє основних видів: стеля з ПВХ і стеля. Подейкують про те, що натяжна стеля можна легко пробити навіть пробкою від пляшки шампанського. Це тільки міф, плівка полівінілхлориду витримує близько 100 кг на 10 квадратних м. Вони завдяки своїй еластичності можуть впоратися з величезним тиском. Саме тому він такий популярний у кімнатах, де цілком можуть затопити сусіди згори.
Тканинна натяжна стеля – протилежність. Він не так тягне через це він і може витримати меншу кількість кілограм. Навіть не дивлячись на велику товщину полотна, він не зможе витримати ту ж масу, що для плівки ПВХ виявиться просто краплями. При затопленні сусідами що знаходяться зверху тканинне полотно з великим шансом вирве з профілю. У цій ситуації відреставрувати коштуватиме дорожче, ніж поставити новий. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні залишиться пляма.
Сильні сторони та слабкість тканинних полотен
Тканинні натяжні стелі все ж таки не такі вже й погані як може утворитися про них перше враження. Їх плюс у високій звукоізоляції, а також покращує акустичний фон у кімнаті. А також тканинна натяжна стеля не тільки не вбирає вологу та запахи, а ще не є оптимальною поверхнею для розмноження бактерій чи грибка. І до того ж тканинна натяжна стеля не сприяє горінню. Тому тканинне полотно влаштовує пожежні норми, що влаштовує державні стандарти. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Це і є причина, з якої його і роблять у дитячих закладах. Але також є і мінуси, людям які мають алергію не рекомендується встановлювати тканинні натяжну стелю, але алергічна реакція буде проявлятися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. І ще часто ходять міфи можуть обвисати через якусь кількість часу, але це просто міф. Якщо правильно поводитися з полотном все буде нормально.