Тканинне полотно та плівка ПВХ

Тканинне полотно та плівка ПВХ

Великий вибір різновидів натяжної стелі

У наші дні вже придумано чимало натяжних полотен. Найвідомішими сьогодні вважаються: глянцеві, матові, сатинові, різьблені (apply) стелі і т.д. У більшості випадків воліють чомусь матову фактуру, така фактура не відображає нічого. Глянцеві ж є протилежністю матовим, мають поверхню, що відображає світло.

Як протерти від розлучень натяжна стеля

Як витирати вирішуйте самі, але тільки існує невелика кількість правил, які краще виконувати:

  • Дуже важливо протирати м’якими ланоліновими губками і також можна використовувати ганчірками. Не рекомендується використовувати для очищення щітки з твердою щетиною.
  • Рекомендується зняти з себе кільця, браслети і все, що може подряпати або порізати плівку. – Якщо ви вирішите помити глянцеву підвісну стелю, то варто використовувати особливу суміш, яку застосовують для миття дзеркал. Тоді не залишиться плям.
  • Ні за що не можна користуватися гарячою водою в процесі миття. Можна мити лише трохи нагрітою водою.
  • Для того щоб перевірити засіб, нанесіть трохи на кут полотна. При розлученні, це не зовсім не буде змінювати враження про кімнату.
  • У тому випадку коли у вас на стелі є пляма, що в’їлася, тоді ні за що не треба терти. Використовуйте склад і почекайте трохи до того, як бруд розм’якшиться.

Міцність

Міцність залежить від різновиду стелі. На даний момент двоє варіантів: плівка полівінілхлориду та тканинна стеля. Існує думка, що натяжна стеля є ймовірність без труднощів пробити наприклад пробкою від шампанського. Це всього-на-всього вигадка, підвісна стеля витримує близько 100 кг на 10 квадратних м. Вони за допомогою своєї розтяжності без проблем впораються з дуже великим впливом ваги. Саме тому він є популярним у місцях, де можуть затопити сусіди згори.

Тканинна стеля – протилежність. Він не такий розтяжний і тому він витримує меншу кількість літрів. Навіть не дивлячись на надзвичайно широку товщину тканинного полотна, він не зможе витримати ту саму вагу, що для ПВХ полотна буде просто краплями. Під час затоплення сусідами зверху полотно з досить неабиякою ймовірністю просто висмикнеться з профілю. У цьому випадку відновити не буде змоги. А якщо цього не станеться, тоді на тканинній стелі буде пляма.

Сильні та слабкі сторони підвісних стель тканин

Тканинні натяжні полотна все-таки не такі вже й погані як може сформуватися про них перше враження. Їх плюс у чудовій звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у приміщенні. А також тканинна натяжна стеля не тільки не вбирає рідини та аромати, а також не є придатною місцевістю для розмноження бактерій або грибка. А ще тканинна стеля не розповсюджує горіння. Тому тканинне полотно підходить за пожежними нормами, що влаштовує пожежні норми. Це покриття не проводить крізь себе електричний струм. Це і є причина, за якою його і замовляють у шкільних закладах. Але також присутні і вади, людям з алергією не варто встановлювати тканинну підвісну стелю, але алергічна реакція буде прокидатися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. І ще часто ходять міфи можуть обвисати за якийсь час, але це просто міф. При правильній експлуатації з полотном все буде гаразд.