Тканинні та ПВХ полотна

Тканинні та ПВХ полотна

Великий вибір різновидів натяжних стель

На сьогоднішній день вже розроблено чималу кількість натяжних полотен. Найпопулярнішими на сьогоднішній день вважаються: глянцеві, матові, сатинові, різьблені стелі і т.д. Найчастіше беруть з невідомих причин матове полотно, такі стелі не відбивають нічого. Глянцеві ж повна протилежність матовим, мають дзеркальну поверхню.

Як протерти від забруднень натяжна стеля

Яким способом чистити вирішуйте самі, але тільки існує пара правил, які краще дотримуватися:

  • Має велике значення витирати ніжними ланоліновими тканинами або ганчірками. Не слід використовувати для очищення щітки з твердою щетиною.
  • Радиться прибрати з рук кільця, браслети і всі предмети які можуть подряпати або порізати полотно. – Якщо ви вирішите протерти глянцеву натяжну стелю, то рекомендується використовувати спец. суміш яку використовують для миття вікон. Тоді не буде брудних плям.
  • У жодній ситуації не рекомендується користуватися окропом під час миття. Можна мити теплою водою.
  • Для того щоб перевірити засіб, використовуйте зовсім небагато на край полотна. У разі прояву плями це не вплине на зовнішній вигляд приміщення.
  • Якщо у вас на стелі є бруд, що в’ївся, то не в якому випадку не слід терти. Застосуйте засіб і зачекайте якийсь час, перш ніж бруд розм’якшиться.

Міцність

Міцність більшою мірою залежить від того який вид стелі. Існує два варіанти: полотно з ПВХ і тканинна натяжна стеля. Ходять чутки про те, що нібито підвісна стеля можна легко пробити хоч навіть пробкою від пляшки шампанського. Це лише вигадка, полотно з полівінілхлориду витримує близько 100 кг на 10 квадратних метрів. Вони за рахунок своєї розтяжності без проблем впораються з чималим впливом ваги. Саме тому він має популярність у квартирах, де можуть затопити сусіди зверху.

Тканинна стеля – протилежність. Він не так тягнеться і з цієї причини може витримати набагато менше літрів. Не дивлячись на велику товщину тканинного полотна, він не зможе втримати ту саму вагу, що для ПВХ полотна буде просто краплями. При затопленні сусідами що знаходяться зверху тканинна стеля швидше за все просто висмикнеться з профілю. У цьому випадку відновити буде неможливо. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні залишиться пляма.

Сильні сторони та слабкість тканинної натяжної стелі

Тканинні полотна принаймні не такі вже й погані як може утворитися про них перша думка. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у високій шумоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також тканинні стелі не тільки не мають здатності вбирати рідини та запахи, а також не є сприятливою місцевістю для запліднення грибка або бактерій. А також тканинне полотно не розповсюджує горіння. Тому тканинне полотно підходить за державними стандартами, що влаштовує державні стандарти. Це покриття не проводить крізь себе електричний струм. Через це його і встановлюють у медичних закладах. Але також є і мінуси, людям з алергією не рекомендується робити тканинні натяжну стелю, але алергічна реакція буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. Також зараз ходять міфи можуть провисати з часом, але це не так. При правильному користуванні полотном все буде добре.