Види полотен для натяжної стелі

Види полотен для натяжної стелі

Великий вибір різновидів натяжних стель

У наші дні вже існує чимало натяжних стель. Найбільш часто замовлюваними на сьогоднішній день вважаються: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. У більшості випадків воліють з невідомих причин матові, таке полотно не має властивостей, що відбивають. Глянцеві ж є протилежністю для матових, мають поверхню, що відображає світло.

Як протерти від пилу натяжна стеля

Яким способом витирати вирішуйте самі, хоча існує кілька норм, які краще дотримуватися:

  • Важливо витирати м’якими ланоліновими тканинами і також можна використовувати ганчірками. Не слід використовувати для очищення щітки з твердою поверхнею.
  • А також вам потрібно прибрати з себе всі прикраси та всі предмети, що можуть подряпати або порізати плівку ПВХ. – У тому випадку коли ви хочете протерти глянцеву натяжну стелю, то необхідно застосовувати особливу суміш, яку використовують для миття дзеркал. Тоді не буде брудних плям.
  • У жодному разі не варто використовувати гарячу воду під час миття. Дозволяється мити лише водою кімнатної температури.
  • Для того щоб перевірити засіб, нанесіть крапельку на край полотна. При виявленні зміни кольору, це не буде сильно впадати у вічі.
  • Коли у вас на стелі є пляма, що в’їлася, то не в якому випадку не треба терти. Застосуйте склад і почекайте трохи до того моменту, як пляма, що в’їлася, розм’якшиться.

Міцність

Міцність безпосередньо залежить від виду стелі. Існує кілька основних видів: плівка ПВХ та тканинне полотно. Існує думка що нібито підвісна стеля можна легко пробити наприклад пробкою з-під шампанського. Це лише вигадка, натяжна стеля витримує до 100 кг на 10 кв. метри. Вони за рахунок своєї розтяжності можуть впоратися з дуже великим впливом ваги. Саме тому він має популярність у квартирах, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинна натяжна стеля – протилежність. Він не настільки розтягується і тому він витримує значно меншу кількість маси. Навіть незважаючи на велику товщину тканинного полотна, він не зможе втримати ту ж масу, що для плівки полівінілхлориду буде просто краплями. При затопленні сусідами зверху тканинна стеля з великою ймовірністю просто вирве з профілю. У цій ситуації відновити не буде можливості. А якщо цього не станеться, тоді на полотні залишиться пляма.

Сильні та слабкі сторони тканинної стелі

Тканинні полотна не такі вже й погані як може скластися про них перша думка. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою в особливій звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у приміщенні. А також тканинна натяжна стеля не тільки не мають здатності вбирати рідини та аромати, а також не є оптимальною поверхнею для розмноження мікробів або плісняви. А ще тканинна натяжна стеля не поширює горіння. Тому тканинне полотно влаштовує пожежні норми, що підходить за пожежними нормами. Це покриття не проводить через себе електричний струм. Саме тому його й ставлять у шкільних закладах. Але також є й вади, людям у яких є алергія краще буде не встановлювати тканинну підвісну стелю, але алергічна реакція виявлятиметься не від покриття, а від пилу, що накопичилася в ньому. Крім того ходять міфи можуть обвисати колись у бідному, але це не так. При правильному користуванні полотном все буде добре.