Види полотен для натяжних стель

Види полотен для натяжних стель

Великий вибір видів натяжних стель

Наразі вже створено велику кількість натяжних стель. Найвідомішими зараз є: глянцеві, матові, сатинові, різьблені стелі і т.д. В основному замовники купують чомусь матову текстуру полотна, така текстура не відбиває світло. Глянцеві ж повна протилежність для матових, мають поверхню, що відображає світло.

Як очистити від пилу натяжна стеля

Як чистити вирішуйте самі, хоча існує невелика кількість правил, які краще дотримуватися:

  • Дуже важливо витирати м’якими ланоліновими губками і теж використовуються ганчірками. Не рекомендується використовувати для очищення щітки з твердою поверхнею.
  • Радиться прибрати з себе кільця, браслети та всі предмети, які можуть подряпати або порізати плівку ПВХ. – Якщо ви хочете протерти глянцеву підвісну стелю, то краще використовувати спец. суміш створену для миття вікон. При цьому не залишиться брудних плям.
  • Ні за що не рекомендується застосовувати окріп при миття. Дозволяється мити лише водою кімнатної температури.
  • Для попереднього перегляду засобу нанесіть трохи на край натяжного полотна. У разі виявлення розлучення це не зовсім не змінюватиме враження про кімнату.
  • Якщо у вас на стелі є бруд, що в’ївся, тоді ні за що не варто терти. Використовуйте склад і зачекайте, поки пляма, що в’їлася, розм’якне.

Види полотен для натяжних стель. Міцність

Надійність залежить від виду стелі. Існує кілька варіантів: плівка ПВХ і стеля. Подейкують про те, що нібито натяжне полотно є можливість легко пробити хоч навіть пробкою з-під шампанського. Це просто слух, полотно ПВХ може витримати близько 100 кг на 10 кв. метри. Вони завдяки своїй еластичності можуть впоратися з великим тиском. Саме з цієї причини він є популярним у квартирах, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинне полотно – протилежність. Він не такий еластичний і з цієї причини витримує менше літрів. Не дивлячись на надзвичайно широку товщину полотна, він не зможе витримати ту саму масу, що для плівки полівінілхлориду буде просто краплями. При затопленні сусідами зверху тканинне полотно з великим шансом вирве з профілю. У такому разі відреставрувати коштуватиме дорожче, ніж поставити новий. А якщо цього не станеться, то на тканинному полотні буде пляма.

Позитивні якості та недоліки тканинних підвісних стель

Тканинні натяжні стелі не такі вже й погані як може виникнути про них перше враження. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у чудовій звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у приміщенні. А також тканинне полотно не тільки не вбирає рідини та аромати, а ще не є оптимальною місцевістю для запліднення мікробів або плісняви. До того ж тканинна стеля не підтримує горіння. Тому тканинне полотно влаштовує державні стандарти, що підходить за пожежними нормами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме через це його роблять у медичних закладах. Але також присутні і слабкі сторони, людям у яких є алергія не рекомендується ставити тканинну стелю, але алергічна реакція буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. І ще часто ходять міфи можуть провисати через якусь кількість часу, але це не так. Якщо правильно поводитися з полотном все буде нормально.