Види полотен для підвісної стелі

Види полотен для підвісної стелі

Види підвісної стелі

На даний момент вже вигадана велика кількість натяжних стель. Найпопулярнішими зараз є: сатинові, різьблені (apply), глянсові, матові стелі, а також багато інших. Найбільше купують чомусь матове полотно, така фактура не відбиває нічого. Глянцеві ж повна протилежність матовим, мають дзеркальну поверхню.

Як протерти від плям підвісна стеля

Яким способом чистити вирішуйте самі, хоча існує кілька норм, які рекомендується дотримуватися:

  • Дуже важливо протирати ніжними ланоліновими губками і також можна використовувати ганчірками. Не рекомендується використовувати для протирання щітки з твердою щетиною.
  • Радиться зняти зі своїх рук коштовності і все, що може подряпати або порізати плівку. – Якщо ви хочете почистити глянцеву натяжну стелю, то краще застосовувати спеціальну суміш яку застосовують для миття вікон. У такому разі не буде плям.
  • Ні за що не можна користуватися гарячою водою під час миття. Дозволяється мити лише помірно теплою водою.
  • Для перевірки засобу, нанесіть трохи на край натяжного полотна. У ситуації прояву розлучення цього не буде видно.
  • Якщо у вас на стелі є бруд, який в’ївся, тоді ні за що не потрібно терти. Нанесіть засіб і зачекайте трохи часу, перш ніж в’їлася пляма розм’якшиться.

Види полотен для підвісної стелі – Міцність

Фортеця залежить від різновиду стелі. Існує два варіанти: плівка полівінілхлориду та тканинне полотно. Подейкують про те, що натяжне полотно можна легко пробити, наприклад, пробкою з під шампанського. Це лише слух, підвісна стеля може витримати близько 100 кг на 10 кв. м. Вони завдяки своїй еластичності справляються з досить великим впливом ваги. Саме з цієї причини він має популярність у квартирах, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинне полотно – протилежність. Він не настільки тягнеться і тому він витримує значно менше літрів. Навіть незважаючи на немаленьку товщину тканинної плівки, він не зможе втримати ту саму вагу, що для плівки полівінілхлориду виявиться зовсім невеликими краплями. При затопленні сусідами над вами полотно з великим шансом просто висмикнеться з профілю. У цьому випадку відновити буде коштувати дорожче, ніж поставити новий. А якщо цього не станеться, тоді на полотні буде пляма.

Сильні сторони та слабкість тканинної стелі

Тканинні полотна все ж таки не такі вже й погані як може сформуватися про них враження. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою в особливій шумоізоляції, а також покращує акустичний фон у кімнаті. А також стелі не тільки не вбирають вологу і запахи, а ще не є оптимальною місцевістю для розмноження грибка або бактерій. До того ж тканинна стеля не поширює горіння. Тому тканинне полотно підходить за пожежними нормами, що підходить за пожежними нормами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. У зв’язку з цим його і замовляють у шкільних закладах. Але також присутні і вади, клієнтам з алергією не варто робити тканинне полотно, але алергічна реакція буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. І ще часто ходять міфи можуть провисати через якийсь час, але це не так. При правильному використанні з полотном все буде нормально.