Види полотен для підвісних стель

Види полотен для підвісних стель

Великий вибір видів натяжних стель

На даний момент вже існує велика кількість текстур ПВХ пленів. Найпопулярнішими на даний момент вважаються: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. В основному замовники замовляють саме матове полотно, такі стелі не відбивають світла. Глянцеві ж є протилежністю для матових, мають поверхню, що відображає світло.

Як очистити від розлучень натяжна стеля

Як чистити вирішуйте самі, ось тільки існує парочка правил, які варто знати:

  • Має велике значення витирати м’якими ланоліновими губками або ганчірками. Не слід використовувати для очищення щітки з твердою поверхнею.
  • А також варто прибрати з себе всі прикраси та всі предмети, які можуть подряпати або порізати плівку ПВХ. – Якщо ви вирішите витерти глянцеву стелю, необхідно використовувати спеціальну рідину створену для миття вікон. У такому разі не залишиться плям.
  • У жодній ситуації не потрібно використовувати гарячу воду в процесі миття. Дозволяється мити лише теплою водою.
  • Щоб перевірити засіб, нанесіть краплю на край натяжного полотна. У ситуації появи плями це не вплине на зовнішній вигляд приміщення.
  • Коли у вас присутній бруд, що в’ївся, то не в якому випадку не варто терти. Використовуйте засіб і почекайте трохи до того, як пляма, що в’їлася, розм’якшиться.

Види полотен для підвісних стель. Міцність

Надійність залежить від того, який вид стелі. На даний момент кілька основних видів: плівка з полівінілхлориду та тканинна стеля. Ходять чутки про те, що стеля з плівки ПВХ є можливість без зусиль пробити хоч навіть пробкою з-під пляшки шампанського. Це тільки вигадка, полотно з полівінілхлориду спокійно витримає по 100 кг на 10 квадратних м. Вони завдяки своїй еластичності без проблем впораються з вельми великим тиском. Саме тому він має популярність у кімнатах, в яких є шанс, що можуть затопити сусіди зверху. Тканинна натяжна стеля – навпаки. Він не настільки тягнеться і тому він витримує значно меншу кількість маси. Навіть незважаючи на досить велику товщину тканинної плівки, він не зможе витримати той самий обсяг, що для плівки ПВХ буде просто краплями. Під час затоплення сусідами над вами полотно з чималим шансом просто висмикнеться з профілю. У такому разі відреставрувати буде неможливо. А якщо цього не станеться, тоді на тканинній стелі залишиться пляма.

Позитивні якості та недоліки тканинної натяжної стелі

Тканинні полотна принаймні не такі вже й погані як може сформуватися про них перша думка. Їх перевага перед ПВХ у високій шумоізоляції, а також підвищує акустичний фон у приміщенні. А також тканинне полотно не тільки не мають здатності вбирати вологу та аромати, а ще не є сприятливою місцевістю для запліднення бактерій або грибка. А також тканинна натяжна стеля не сприяє горінню. Тому тканинне полотно влаштовує державні стандарти, що підходить за пожежними нормами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. У зв’язку з цим його роблять у шкільних установах. Але є і вади, людям з алергією не рекомендується ставити тканинну стелю, але алергічна реакція буде прокидатися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. Крім того ходять міфи можуть провисати через якусь кількість часу, але це просто міф. Якщо правильно поводитися з полотном все буде добре.