Види полотна для натяжної стелі

Види полотна для натяжної стелі

Великий вибір різновидів підвісних стель

На сьогоднішній день вже вигадана величезна кількість ПВХ плівок. Найбільш часто замовляються зараз: глянсові, матові, сатинові, різьблені (apply) стелі і т.д. В основному замовники віддають перевагу саме матовій текстурі полотна, така стеля не має дзеркальних властивостей. Глянцеві ж повна протилежність для матових, мають дзеркальну поверхню.

Як очистити від розлучень натяжна стеля

Як чистити вирішуйте самі, проте є пара норм яких рекомендується дотримуватися:

  • Важливо витирати ніжними ланоліновими губками і теж використовуються ганчірками. Не слід використовувати для очищення щітки з твердим покриттям.
  • Рекомендується зняти зі своїх рук коштовності та всі предмети, які можуть подряпати або порізати плівку. – Якщо ви захочете протерти глянцеву натяжну стелю, то краще буде використовувати спеціальну рідину, яку застосовують для миття дзеркал. У такому разі не залишиться розлучень.
  • У жодному разі не варто користуватися гарячою водою під час миття. Можна мити теплою водою.
  • Для перевірки суміші, використовуйте зовсім небагато на краєчок натяжної стелі. При розлученні, це не буде сильно впадати в очі.
  • Коли у вас на стелі є пляма, що в’їлася, в такій ситуації не потрібно терти. Застосуйте склад і зачекайте трохи часу до того моменту, як бруд пом’якшиться.

Міцність

Міцність безпосередньо залежить від того який вид стелі. Вже існує пара варіантів: стеля з полівінілхлориду і тканинне полотно. Ходять чутки про те, що нібито натяжне полотно можна без проблем пробити навіть пробкою від пляшки шампанського. Це лише міф, плівка ПВХ може витримати до 100 кг на 10 квадратних м. Вони за допомогою своєї розтяжності без проблем впораються з неймовірно величезним впливом ваги. Саме тому він має популярність у приміщеннях, де можуть затопити сусіди згори. Тканинна стеля – навпаки. Він не так тягнеться і тому він витримує значно меншу кількість літрів. Навіть не дивлячись на чималу товщину тканинного полотна, він не зможе втримати той самий об’єм, що для ПВХ полотна виявиться просто краплями. Під час затоплення сусідами зверху тканинне полотно з неабиякою ймовірністю просто вирве з профілю. У такому разі відреставрувати буде надто важко. А якщо цього не станеться, то на тканинному полотні буде пляма.

Сильні сторони та слабкість тканинної стелі

Тканинні полотна не такі вже й погані, як може виникнути про них перше враження. Їх плюс у гарній звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у кімнаті. А також тканинні стелі не тільки не мають здатності вбирати вологу та запахи, а ще не є оптимальною площею для запліднення грибка чи бактерій. А також тканинне полотно не розповсюджує горіння. Тому тканинне полотно влаштовує державні стандарти, що підходить за державними стандартами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме через це його і встановлюють у дитячих закладах. Але також є і мінуси, людям у яких є алергія не варто замовляти тканинне полотно, але алергія буде проявлятися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. І ще часто ходять міфи можуть провисати колись у бідному, але це не правда. Якщо правильно поводитися з полотном все буде нормально.