Види полотна для натяжних стель

Види полотна для натяжних стель

Великий вибір видів підвісних стель

У наш час уже придумано велику кількість ПВХ плівок. Найпопулярнішими на сьогоднішній день вважаються: глянцеві, матові, сатинові, різьблені стелі і т.д. Найчастіше вибирають саме матову фактуру, такі стелі не відбивають світла. Глянцеві ж повна протилежність для матових, мають світло-відбивне покриття.

Як очистити від розлучень підвісна стеля

Як очищати вирішуйте самі, хоча існує невелика кількість норм, які необхідно знати:

  • Має велике значення витирати ніжними ланоліновими губками або ганчірками. Не слід використовувати для очищення щітки з твердою поверхнею.
  • Потрібно прибрати з себе кільця, браслети і все, що може порізати або подряпати плівку ПВХ. – Якщо ви хочете помити глянцеву натяжну стелю, то варто використовувати спец. рідина створена для миття вікон. У такому разі не буде брудних плям.
  • Ні за що не варто застосовувати гарячу воду під час миття. Можна мити лише теплою водою.
  • Для перевірки засобу використовуйте трохи на край полотна. У ситуації виявлення розлучення цього не буде видно.
  • Коли у вас з’явився бруд, що в’ївся, у такій ситуації не потрібно терти. Використовуйте суміш і зачекайте трохи часу до того моменту, як бруд пом’якшиться.

Міцність

Фортеця повністю залежить від різновиду стелі. Вже існує кілька основних видів: плівка з полівінілхлориду та тканинна натяжна стеля. Існує думка ніби підвісна стеля можна легко пробити хоч навіть пробкою з-під пляшки шампанського. Це тільки слух, полотно ПВХ витримує до 100 кг на 10 кв. метри. Вони, завдяки своїй розтяжності, можуть впоратися з неймовірно великим тиском. Це одна з причин, чому він має популярність у приміщеннях, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинна натяжна стеля – навпаки. Він менш еластичний і тому він витримує значно меншу кількість кілограмів. Не дивлячись на чималу товщину полотна, він не зможе витримати ту саму вагу, що для плівки полівінілхлориду буде зовсім маленькими краплями. Під час затоплення сусідами зверху тканинне полотно з великою ймовірністю просто висмикнеться з профілю. У цій ситуації відновити буде важко, і коштуватиме чимало. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні буде пляма.

Позитивні якості та недоліки тканинних підвісних стель

Тканинні натяжні полотна проте не такі вже й погані як може утворитися про них враження. Їхня перевага перед ПВХ у високій звукоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також стелі не тільки не мають здатності вбирати вологу і аромати, а також не є підходящою поверхнею для розмноження бактерій або грибка. А ще тканинне полотно не підтримує горіння. Тому тканинне полотно підходить за пожежними нормами, що підходить за державними стандартами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме через це його і встановлюють у медичних установах. Але також присутні і проблеми, замовникам з алергією краще буде не ставити тканинні натяжну стелю, але алергічна реакція буде проявлятися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. Також зараз ходять міфи можуть обвисати через якусь кількість часу, але це не правда. Якщо правильно поводитися з полотном все буде добре.