Види полотна для підвісної стелі

Види полотна для підвісної стелі

Великий вибір різновидів натяжної стелі

На даний час вже розроблено чимале число натяжних полотен. Найвідомішими на даний момент є: сатинові, різьблені (apply), глянцеві, матові стелі, а також багато інших. Найчастіше купують з невідомих причин матові, така текстура не відбиває світла. Глянцеві ж є протилежністю матовим, мають дзеркальну поверхню.

Як очистити від забруднень підвісна стеля

Як саме очищати вирішуйте самі, хоча існує пара правил, які краще буде дотримуватися:

  • Важливо протирати м’якими ланоліновими губками або ганчірками. Не слід використовувати для очищення щітки з твердим покриттям.
  • Радиться прибрати з себе кільця, браслети і все, що може подряпати або порізати плівку. – Якщо ви вирішите протерти глянцеву стелю, необхідно застосовувати спеціальну рідину для миття дзеркал. У такому разі не залишиться розлучень.
  • Ні за що не варто використовувати окріп при миття. Можна мити лише водою кімнатної температури.
  • Для попереднього перегляду суміші, використовуйте трохи на краєчок натяжної стелі. У ситуації виявлення плями цього не буде видно.
  • У випадку якщо у вас на стелі є пляма, що в’їлася, тоді ні за що не рекомендується терти. Нанесіть склад і зачекайте трохи часу до того моменту, як пляма, що в’їлася, розм’якне.

Міцність

Фортеця повністю залежить від того який вид стелі. Розроблено кілька основних видів: плівка ПВХ та тканинна стеля. Подейкують про те, що стеля з плівки ПВХ можна легко пробити навіть пробкою з-під пляшки шампанського. Це лише вигадка, полотно з полівінілхлориду витримує до 100 кг на 10 кв. м. Вони завдяки своїй розтяжності можуть впоратися з величезним впливом ваги. Саме з цієї причини він такий популярний у кімнатах, де можуть затопити сусіди згори. Тканинна стеля – протилежність. Він не настільки еластичний і тому може витримати меншу кількість кілограм. Не дивлячись на досить велику товщину тканинної плівки, він не зможе витримати той самий обсяг, що для ПВХ полотна буде просто краплями. Під час затоплення сусідами, що знаходяться зверху, тканинна стеля швидше за все просто вирве з профілю. У такій ситуації відреставрувати буде надто важко. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні залишиться пляма.

Сильні та слабкі сторони тканинних полотен

Тканинні полотна у всякому разі не такі вже й погані як може утворитися про них перша думка. Їх плюс у гарній шумоізоляції, а також підвищує акустичний фон у приміщенні. А також тканинні стелі не тільки не мають здатності вбирати вологу та запахи, а також не є сприятливою місцевістю для розмноження бактерій або грибка. До того ж тканинна стеля не поширює горіння. Тому тканинне полотно влаштовує державні стандарти, що підходить за державними стандартами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. У зв’язку з цим його роблять у шкільних закладах. Але присутні і мінуси, замовникам, які мають алергію, не рекомендується ставити тканинну стелю, але алергія буде прокидатися не від тканинного покриття, а від пилу, що накопичилася всередині нього. Також зараз ходять міфи можуть обвисати колись у бідному, але це лише слух. Якщо правильно поводитися з полотном все буде нормально.