Види полотна для підвісних стель

Види полотна для підвісних стель

Різновиди натяжних стель

Наразі вже створено величезну кількість фактур натяжних стель. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше встановлюють з невідомих причин матову фактуру, такі стелі нічого не відображають. Глянцеві ж повна протилежність для матових, мають поверхню, що відображає світло.

Як витерти від бруду натяжна стеля

Як саме очищати вирішуйте самі, хоча існує пара правил яких потрібно дотримуватися:

  • Має велике значення протирати м’якими ланоліновими тканинами або ганчірками. Не рекомендується використовувати для чищення щітки з твердою поверхнею.
  • А також варто зняти з себе кільця, браслети і все, що може подряпати або порізати плівку. – Коли ви захочете протерти глянсову підвісну стелю, то рекомендується використовувати спеціальну рідину, створену для миття дзеркал. При цьому не буде плям.
  • У жодному разі не варто користуватися окропом під час миття. Дозволяється мити лише помірно теплою водою.
  • Для перевірки сумішей використовуйте краплю на кут полотна. У ситуації появи розлучення це не вплине на зовнішній вигляд приміщення.
  • Якщо у вас на стелі є бруд, що в’ївся, тоді ні за що не варто терти. Використовуйте суміш і трохи зачекайте до того моменту, як бруд розм’якне.

Міцність

Надійність залежить від різновиду стелі. Вже створено кілька варіантів: плівка полівінілхлориду та тканинне полотно. Ходять чутки про те, що нібито натяжну стелю можна легко пробити навіть пробкою з-під шампанського. Це тільки вигадка, полотно ПВХ спокійно витримає до 100 кг на 10 кв. метри. Вони за допомогою своєї еластичності справляються з неймовірно великим впливом ваги. Саме тому він має популярність у місцях, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинна стеля – навпаки. Він менш тягнеться через це і витримує набагато менше кілограм. Не дивлячись на досить велику товщину тканинної плівки, він не зможе витримати ту ж масу, що для полівінілхлоридного полотна буде зовсім маленькими краплями. При затопленні сусідами, що знаходяться зверху, тканинне полотно з великою ймовірністю просто вирве з профілю. У такому разі відновити буде коштувати дорожче, ніж поставити новий. А якщо цього не станеться, то на тканинній стелі залишиться пляма.

Види полотна для підвісних стель. Позитивні якості та недоліки тканинної стелі

Тканинні натяжні стелі принаймні не такі вже й погані як може виникнути про них враження. Їх перевага перед ПВХ у гарній шумоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також тканинне полотно не тільки не мають здатності вбирати вологу та аромати, а ще не є оптимальною поверхнею для запліднення грибка чи бактерій. А також тканинне полотно не сприяє горінню. Тому тканинне полотно влаштовує пожежні норми, що підходить за державними стандартами. Це покриття не проводить через себе електричний струм. Саме тому його й роблять у медичних закладах. Але також є і слабкі сторони, клієнтам які мають алергію не варто робити тканинні натяжну стелю, але алергічна реакція буде прокидатися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. Також зараз ходять міфи можуть з часом обвисати, але це не так. При правильному користуванні полотном все буде добре.